Lekarze Chirurg stomatolog Kielce

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Giedyk
Pl. Wolności 8/12a
25-367 Kielce

Lekarz ze znakomitym podejściem do pacjenta.Doradzi wytłumaczy Polecam z czystym sumieniem.

lek. dent. Agnieszka Piwońska-Sternak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Warszawska
25-547 Kielce

Pani dr Agnieszka to stomatolog z powołania, miła i sympatyczna, a ceny w jej gabinecie bardzo przyzwoite. Serdecznie polecam AGBO-DENT w Kielcach !!!

lekarz Bartłomiej Kotucha

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Zabieg usunięcia woreczka żółciowego w styczniu 2018, świetny specjalista i przesympatyczny lekarz, polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Radosław Wiktorowski

Zakład Opieki Specjalistycznej
Wojska Polskiego 65A/43
25-389 Kielce

Lekarz godny polecenia, kompetentny, życzliwy, cierpliwy, poświęca dużo czasu na omówienie diagnozy i metody leczenia, wzbudza zaufanie, że jest się w dobrych rękach.

lekarz Bogusław Lewandowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia "PODKARCZÓWKA"
Kryształowa 2
25-751 Kielce

NIESAMOWITY FACHOWIEC ! Bardzo, bardzo dobry człowiek i lekarz. Wszystko wytłumaczył mi przed operacją i to co działo się ze mną podczas . Oby cała służba zdrowia tak praktykowała jak pan doktor. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Cieślicki

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SP ZOZ
ul. Stefana Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Znajomity lekarz, kompetentny i serdeczny. Fachowiec z najwyższej półki. Empatia i zainteresowanie pacjentem godne naśladowania. Trafić pod Jego skalpel to jak wygrać w totka. Dziękujemy z całą rodziną
Opinia dodana przez: Maria B.
Pani doktor jest przesympatyczna i kompetentna! Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi, robi wszystko dokładnie, nie ma mowy o fuszerce. Gabinet też profesjonalnie wyposażony, sama pani doktor dba o higienę, co jest bardzo ważne. Serdecznie polecam!

lekarz Paweł Baranowicz

Zakład Opieki Stomatologicznej
Słowackiego 21/1U
25-365 Kielce

po dwóch zabiegach wykonanych w Extradent stwierdzam, że Dr Baranowicz jest chirurgiem doskonałym; 100% fachowości, 0% stresu. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: S.

lek. dent. Iwona Żmuda

Konopnickiej 5
25-410 Kielce

Bardzo fachowa i miła osoba, leczy dokładnie, dba o komfort pacjenta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci - mnóstwo cierpliwości, ale też stanowczości i poczucia humoru. Pani doktor można na 100% zaufać.
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Sławomir Knap

ul. Złota 23
25-015 Kielce

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego u mnie leczenia ortodontycznego przez Pana Dr-a, mimo mojego beznadziejnego przypadku,wdzięczny pacjent, polecam
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Bohdan Kozielski

Chirurg naczyniowy

c m omega
Kielce

Fantastyczny lekarz.Jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.Miły i uprzejmy dla pacjentów.Polecam wszystkim z chorobami naczyń.

lek. dent. Sylwia Sarnecka-Konarska

Salubris
ul. Planty 16C/12B
25-502 Kielce

Polecam gabinet Salubris i panią S. Sarnecką-Konarską. Młoda, miła, niezwykle precyzyjna i punktualna- a to wśród dentystów nie jest zbyt "popularna" cecha ;)

lek. stom. Ewa Wenus

Prywatny Gabinet
ul. Wawrzyńskiej 20
Kielce

Polecam Panią Doktor. Bez naciągania, że wszystko do leczenia, dużo tłumaczy jak dbać o zęby (nitka! - jeszcze dzieciom dała takie w kształcie zwierzątek). Do tego niedrogo. Naprawdę można polecić.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Marcin Sielski

Chirurg szczękowo twarzowy

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat. Wykonywał u mnie resekcje, usuwał ósemki oraz zakładał implant. Wszystko odbywało się w bardzo profesjonalnej oraz przyjaznej atmosferze. Za każdym razem czułam, że Pan Doktor poświęca mi 100% uwagi. Za każdym razem NIC nie bolało. Pan Doktor cierpliwie wszystko tłumaczy a do tego ma niesamowite poczucie humoru, które zawsze sprawiało, że wcale się nie denerwowałam. Bardzo dziękuję Panie Doktorze! A.

lekarz Michał Rączka

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jak najlepsze wrażenia po pierwszej wizycie u Pana doktora Michała Rączki.Uprzejmość, kompetencje, jasność i szczegółowość przekazu. Dziękujemy. Pacjentka Danuta z córką
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Jerzy Chmielnicki

ZOZ MSW
ulica Ogrodowa 11
25-130 Kielce

Bardzo miły i konkretny lekarz, byłem już kilka razy na zabiegach chirurgicznych i zawsze jest super podejście do pacjenta. Polecam szczerze .
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Nikolaj Schmidt

Aleja IX Wieków Kielc 2B
25-502 Kielce

Profesjonalista w każdym calu. Szczególnie polecam osobom, dla których pójście do dentysty jest gorsze niż sporty ekstremalne. Pierwsze stomatolog gdzie spokojnie czekam na kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Irmina Matuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Starodomaszowska 30 l. 41
25-315 Kielce

Byłam u pani doktor,Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu.Wspaniały lekarz i człowiek.Wytłumaczy,doradzi.Poza tym jest bardzo cierpliwa i delikatna.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Aleksandra Sikora-Kołton

Wiśniowa 3
25-552 Kielce

Bardzo jestem zadowolona z wizyt u Pani Doktor, świetna, kompetentna i bardzo sympatyczna. Doskonałe podejście do pacjenta, a do dzieci wręcz rewelacyjne.
Opinia dodana przez: ULA

lek. dent. Joanna Cygankiewicz-Karakoz

ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM MATKI I NOWORODKA SZ.S.
ulica Prosta 30
25-731 Kielce

super pani stomatolog zarowno dla dzieci jak i doroslych bardzo dobry kontakt zawsze usmiechnieta serdecznie polecam